İnsan Kaynakları

Dinçerler Tekstil - Feza Suni Deri'in hedefleri ve başarı kriterleri arasında en önemli yeri  İnsan Kaynakları uygulama ve stratejileri almaktadır.Yüksek standartlarda ve mükemmellik esasları gözetilerek uygulanan İnsan Kaynakları yönetim planı ,tüm çalışanlarımızın mutlu,huzurlu ve maddi kaygılar taşımaksızın yer alacakları bir organizasyon oluşturmaya yöneliktir. Çalışanlarımızın yalın bir organizasyon yapısında, potansiyellerini verimli olarak kullanabilecekleri ve Grubun ana hedeflerine ulaşmasında, katkı ve değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendirilmesi temel hedeflerimizden biridir. 

Dinçerler Tekstil - Feza Suni Deri' de  işe alım ve terfi süreçleri uygulanırken, işin gerektirdiği nitelikler, kişisel becerileri ve bireysel performanslarını ele alınarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapmak üzere, profesyonel sistemler kullanılır. Çalışanlarımıza, çalıştıkları birimin hedefleri ve Grubun kendilerinden beklentileri hakkında bilgi verilerek, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturulması amaçlanır. 

Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanları firmamız tarafından  sunulur.

 

Şirketimizin  vizyonu, misyonu, hedefleri, faaliyet sonuçları ve organizasyon içerisinde çalışanlarımızı ilgilendiren tüm konular, düzenli olarak çalışanlarımız ile paylaşılır. Firmamızın değerleri ve iş ilkelerine sadık kalan ve beklentileri karşılayan tüm çalışanlarımız, şirkete yarattıkları değer doğrultusunda objektif ve adil bir şekilde ücretlendirilirler ve terfi imkanları ile ödüllendirilirler..

ELEMAN İLANLARI

1. Laboratuar Elemanları (Yetiştirilmek Üzere, Lise Mezunu) 

GAYET GÜZEL (MUSTAFA EYMEN KAYA)
ÇALIŞTIĞIM ÜRÜNLER GAYET GÜZEL VE DEĞİŞİK ÇOK BEĞENİYORUM. FEZA BİR BAŞKA


LİDER VE BELİRLEYİCİ (ISMIHAN KÖYLÜ)
YAPTIĞI İŞLER VE ÜRÜNLER İLE SEKTÖRÜN EN İYİSİ